Шановний клієнте!

Будь ласка, ознайомтеся з чинними тарифами сервісу.

Тариф «Кожні 5 днів» - обирайте цей тариф, щоби отримати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 5 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 133 UAH (в т.ч. ПДВ), починаючи з пергого дня оформлення заявки..

Тариф «Кожні 10 днів» - обирайте цей тариф, щоби отримувати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 10 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 133 UAH (в т.ч. ПДВ), починаючи з першого дня оформлення заявки.

Оберіть відповідний тариф у вашому особистому кабінеті.

Скасувати або відновити підписку

Якщо ви більше не хочете отримувати звіти та користуватися послугою, скасуйте підписку. Щоби відновити підписку, додайте карту в особистому кабінеті та оберіть відповідний тариф.

Безпека платежів

Безпека платжів здійснюється за допомогою БАНКА-ЕКВАЙРА, що функціонує, базуючись на сучасних протоколах і технологіях, створених міжнародними платіжними системами VISA International і MasterCard International (3D Secure, USAF). Безпека передачі інформації гарантується за допомогою сучасних протоколів безпеки в Інтернет (SSL/TLS). Передача отриманих конфіденційних даних Власника карти (реквізити карти, реєстраційні дані і т.п.) здійснюється через закриті мережі передачі даних, сертифіковані за міжнародними стандартами банківської безпеки PSI DSS 1 рівня.

Ваші дані надійно захищені.

Ми хочемо повідомити Вас про переказ коштів

Дозволити